Toegewezen finales 2017-2018

 TOEGEWEZEN NATIONALE FINALES 2017/2018

 


TOEWIJZINGEN FINALES SEIZOEN 2017/2018       Combi finale
               
Organisatie / plaats District Gew. Aanv. Eind Akkoord van Spelsoort / klasse Contact organisatie
SPC / Capelle Rotterdam WN 2-sep 3-sep M. de Boer 1e GP Artistiek eerste klasse foulstroke@hotmail.com
BV Rosmalen / Rosmalen ''s-Hertogenbosch MN 7-okt 8-okt N. van Alebeek Libre groot ereklasse personsrinus@gmail.com
JBV Amorti / Zevenbergen West Brabant ZN 6-okt 8-okt T. Stander Libre groot eerste klasse f.tielen01@ziggo.nl
JBV Amorti / Zevenbergen West Brabant ZN 7-okt 8-okt T. Stander Kader 38/2 jeugd  f.tielen01@ziggo.nl
HBC / Hoogeveen Zwolle NON 7-okt 8-okt P. de Haan Libre groot jeugd / 47/2 h.f.w.de.keyzer@home.nl
HBC / Hoogeveen Zwolle NON 7-okt 8-okt P. de Haan Libre klein 3e klasse jeugd h.f.w.de.keyzer@home.nl
RBV / Leimuiden Veen- & Rijnstreek WN 7-okt 8-okt J. Verdel 2e GP Artistiek eerste klasse biljartverenigingrbv@gmail.com
BV Turnlust / Den Helder Noord West Nederland WN 13-okt 15-okt L. Onnekink Libre klein extra klasse  Jph.vangestel@quicknet.nl
Carambole / Daarlerveen Noord Oost Overijssel NON 20-okt 22-okt P. Timmer Driebanden klein extra klasse jan_vos@home.nl
BV de Liefhebber / Warmenhuizen Noord West Nederland WN 4-nov 5-nov F. Dekker Libre klein 2e klasse jeugd g.lentini@ziggo.nl
BV de Liefhebber / Warmenhuizen Noord West Nederland WN 4-nov 5-nov F. Dekker Libre klein topklasse jeugd g.lentini@ziggo.nl
BV Mariënberger / Mariënberg N.O. Overijssel NON 4-nov 5-nov E. Binnenmars 3e GP Artistiek eerste klasse info@horecabedrijfmans.nl
BV de Ram / Roosendaal West Brabant ZN 10-nov 12-nov K. van der Wegen Driebanden klein 3e klasse pvandongen@cafederam.com
BC Spoorzicht / Den Andel Groningen-Drenthe NON 17-nov 19-nov B. Schonewille Libre klein 5e klasse hbsaathof@zonnet.nl
BV Carambole / Rumpt Betuwe Veenendaal MN 18-nov 19-nov T. Stijnman Ankerkader 47/2 ereklasse Hansder@planet.nl
DOS / Hattem Zwolle NON 17-nov 19-nov P. de Haan Ankerkader 47/2 eerste klasse drodink@live.nl
BV Aker '97 / Akersloot Noord Holland Midden WN 24-nov 26-nov J. Hessing Driebanden klein 2e klasse leveringhenk@gmail.com
BV de Oase / Beek Zuid Limburg ZN 25-nov 26-nov L. van den Hoogen Biljart Artistiek eerste klasse mark@smikhouse.com
BV Steenwijk / Steenwijk Zwolle NON 25-nov 26-nov J. Westerbeek Driebanden klein jeugd  evanz@xs4all.nl
R.V.Z. / Terneuzen Delta Zuid West ZN 9- dec 10-dec Mw. A. Groeneveld NK libre klein rolstoel Polkra@kpnmail.nl
BV Gelre / Ede Veluwezoom MN 8-dec 10-dec Mw. J. Knoops Libre klein overgangsklasse thijsvanmil@planet.nl
BV Rosmalen / Rosmalen 's-Hertogenbosch MN 8-dec 10-dec N. van Alebeek 1e GP Artistiek ereklasse personsrinus@gmail.com
BCA / Aalten Berkel & Slinge NON 15-dec 17-dec J. Jansink Libre klein 4e klasse w.lammers62@upcmail.nl
BV de Ram / Roosendaal West Brabant ZN 5-jan 7-jan K. van der Wegen Libre klein 3e klasse pvandongen@cafederam.com
BV Carambole / Rumpt Betuwe Veenendaal MN 6-jan 7-jan T. Stijman Ankerkader 71/2 ereklasse Hansder@planet.nl
De Vriendenkring / Bergharen Nijmegen MN 5-jan 7-jan F. Uitterhoeve Kader 57/2 open gjvdv@hotmail.com
Almere '83 / Almere Eem- & Flevoland MN 12-jan 14-jan Mw. L. Albers Driebanden klein 1e klasse wedstrijdleiding@bv-almere83.nl
BV Horna / Hoorn West Friesland WN 12-jan 14-jan Mw. T. de Weerd Libre klein topklasse thea-deweerd@hetnet.nl
Jorissen 2000 / Den Haag Den Haag WN 19-jan 21-jan W. Dijkhuizen 2e GP Artistiek ereklasse biljartcafejorissen@ziggo.nl
BV Jacobswoude / Woubrugge Veen- & Rijnstreek WN 26-jan 28-jan J. Verdel Libre klein 2e klasse wedstrijdleiding@bvjacobswoude.nl
BV de Klaampe / Westerhaar Noord Oost Overijssel NON 2-feb 4-feb P. Timmer Driebanden klein hoofdklasse jaapniks@caiway.nl
BV Snelpost / Arnhem Veluwezoom MN 16-feb 18-feb Mw. J. Knoops Driebanden groot 3e klasse j.knoopslubbers@upcmail.nl
De Veemarkt / Doetinchem Doetinchem NON 16-feb 18-feb W. Schmitz 3e GP Artistiek ereklasse bestuur@deveemarkt.nl
De Pomerans / Heukelum Betuwe Veenendaal MN 17-feb 18-feb T. Stijnman  Libre klein 1e klasse jeugd secretaris@districtbetuweveenendaal.nl
ABC  't Töpke / Afferden Venlo ZN 24-feb 25-feb M. Cuypers Bandstoten groot ereklasse pietenmarijo@home.nl
BV Rosmalen / Rosmalen 's-Hertogenbosch MN 23-feb 25-feb N. van Alebeek Bandstoten groot eerste klasse personsrinus@gmail.com
SBW / Wijchen Nijmegen MN 23-feb 25-feb J. Thissen Kader 38/2  3e klasse tonnie@verploegenwijchen.nl
SVW / Bergen op Zoom West Brabant ZN 2-mrt 4-mrt T. Stander Bandstoten klein 5e klasse rens330@hotmail.com
ABC 't Töpke / Afferden Venlo ZN 3-mrt 4-mrt Mw. M. Cuypers Libre klein hoofdklasse jeugd pietenmarijo@home.nl
BCO / Oegstgeest Duinstreek WN 9-mrt 11-mrt P. Walgreen Bandstoten klein 1e klasse withuis@worldonline.nl
Almere '83 / Almere Eem- & Flevoland MN 9-mrt 11-mrt Mw. L. Albers Driebanden klein dames wedstrijdleiding@bvalmere83.nl
BV 75 / Leusden Eem- & Flevoland MN 16-mrt 18-mrt G. Schipper Libre klein 1e klasse bontechristiaan@gmail.com
BV Carambole / Rumpt Betuwe Veenendaal MN 16-mrt 18-mrt T. Stijnman Kader 38/2  Open hansder@planet.nl
De Haven / Schiedam Vlietlanden WN 16-mrt 18-mrt P. de Groot Bandstoten klein 4e klasse chrisvoets81@gmail.com
BC de Keizer / Kerkrade Zuid Limburg ZN 17-mrt 18--mrt Mw. P. Vleugels Driebanden klein Rolstoel vleugelen@ziggo.nl
BV Ellenkamp / Haarlo Berkel & Slinge NON 23-mrt 25-mrt B. Stegeman Ankerkader 47/1 ereklasse info@hcrprinsen.nl
SBW / Wijchen Nijmegen MN 23-mrt 25-mrt J. Thissen Driebanden groot 2e klasse tonnie@verploegenwijchen.nl
Stichting BEN / Berlicum Niet van toepassing MN 28-mrt 1-apr A. Smout Grand Dutch Biljart Event duoprint@planet.nl 
Stichting BEN / Berlicum Niet van toepassing MN 30-mrt 1-apr A. Smout Masters Biljart Artistiek duoprint@planet.nl 
De Harmonie / Winschoten Groningen-Drenthe NON 7-apr 8-apr Mw. D. Bakker-Woortman Libre klein hoofdklasse h.sloot@home.nl
BBC / Biddinghuizen Eem- & Flevoland MN 20-apr 22-apr Mw. L. Albers Bandstoten klein 3e klasse fa.vandenhurk@vodafonethuis.nl
BV Overkamp / Eibergen Berkel & Slinge NON 20-apr 22-apr H. Jansink NK libre klein dames interval j.jansink2016@gmail.com
BV Overkamp / Eibergen Berkel & Slinge NON 20-apr 22-apr H. Jansink Driebanden groot 1e klasse j.jansink2016@gmail.com
BV de Pomerans / Losser Twente NON 11-mei 13-mei W. Hagemeier Bandstoten klein 2e klasse bveger@home.nl
BV Steenwijk / Steenwijk Zwolle NON 5-jun 5-jun J. Westerbeek NK dagcomp. libre klasse 1 en 2 evanz@xs4all.nl
OGB / Bussum Het Sticht MN 5-jun 5-jun T. Groot NK dagcomp. libre klasse 3, 4 en 5 wijdeveld.baarn@ziggo.nl 
RBV de Kuip / Noordwijk Duinstreek WN 7-jun 7-jun A. Klomp NK dagcomp. band 1-2-3 mapklomp@telfort.nl
BV de Jol / Lelystad Eem- & Flevoland MN 8-jun 10-jun Mw. L. Albers 5-pins  (NIEUW) fj.vandoorn@kpnmail.nl
Distr. Midden Brabant / Oosterhout Midden Brabant ZN 13-jun 13-jun H. Vos NK dagcomp. 3-band 1-2-3 rijckaert@home.nl
Volg ons online