Aanvragen ondersteuningsbudget sportclubs weer open: tussen 10 en 14 november 2025

Sportclubs en ondernemende sportaanbieders (en dus ook bij de KNBB aangesloten biljart-, pool- en snookerzalen/verenigingen/locaties) kunnen op deze pagina weer ondersteuningsbudget (of microbudget) aanvragen! De aanvraag opent maandag 10 november om 9.00 uur en sluit vrijdag 14 november om 17.00 uur . Het gaat om € 449,- per sportclub of onderneming.

12 oktober 2025

Van maandag 10 november om 9.00 uur tot en met vrijdag 14 november om 17.00 uur kun je als sportclub en ondernemende sportaanbieder (en dus ook bij de KNBB aangesloten biljart-, pool- en snookerzalen/verenigingen/locaties) op deze pagina ondersteuningsbudget aanvragen. Het gaat om € 449,- per club of onderneming. Je kunt dit budget bijvoorbeeld inzetten voor verduurzaming, om iets terug te doen voor vrijwilligers en professionals of om aan de slag te gaan met inclusie of sociale veiligheid. Er is beperkt budget beschikbaar. Om de verdeling zo eerlijk mogelijk te laten verlopen, wordt er op willekeurige basis bepaald wie het budget ontvangt. 

 

Dit budget kan bijvoorbeeld worden ingezet voor verduurzaming, om iets terug te doen voor vrijwilligers en professionals of om aan de slag te gaan met inclusie of sociale veiligheid. Er is beperkt budget beschikbaar. 

Welk budget er exact beschikbaar is, onder welke voorwaarden, en hoe u dit kunt aanvragen: u leest het hier

Zorg dat u er snel bij bent, want: het sluit zoals gezegd op donderdag 14 november om 17:00.

 


 

Biljartzalen/clubs/lokaliteiten Financieel NOC*NSF/Sportbonden
Volg ons online