Gewesten

Gewest Midden Nederland
Voorzitter:  Gijs van Rijn
Telefoon: 035-6934376 / 06-51662681
E-mail: gijssuper@planet.nl

Wedstrijdleider afd. 1: Gijs van Rijn
Telefoon: 035-6934376 / 06-51662681
E-mail: gijssuper@planet.nl

Wedstrijdleider afd. 2: Gerard Scholten
Telefoon: 0481-421644/06-51613697
E-mail:  gjascholten@gmail.com

Wedstrijdleider dagbiljarten:  Gijs van Rijn
Telefoon:  035-6934376 / 06-51662681
E-mail: gijssuper@planet.nl

Jeugdconsul: vacant

Gewest West Nederland
Coördinator/voorzitter:  Piet Verhaar
Telefoon:  06-23357419
E-mail: pietvangerte@hotmail.com 

Wedstrijdleider PK: Ferry van Stralen
Telefoon:  06-52318609
E-mail: ferry@happyface.be

Wedstrijdleider competities: Piet Verhaar
Telefoon: 078-6916762 / 06-23357419
E-mail: pietvangerte@hotmail.com

Wedstrijdleider Dagcompetities: Chris Koot
Telefoon: 0172-755786 / 06-13249012
E-mail:  chrkoot@ziggo.nl

Wedstrijdleider Dagcompetities PK: Chris Koot
Telefoon: 0172-755786 / 06-13249012
E-mail:  chrkoot@ziggo.nl

Coördinator Arbiters:  VACANT

Jeugdconsul:  VACANT

 

Gewest Zuid Nederland
Coördinator: Ad Koolen
Telefoon: 06-11025872
E-mail: adkoolen44@gmail.com

Secretaris:  Henk Vos
Telefoon:  06-22552993
E-mail:  henkvos19@ziggo.nl

Wedstrijdleider afd. 1:  Aad Rispens
Telefoon: 0168-462758
Mobiel: 06-14494051
E-mail: aadrispens@knbb-westbrabant.nl

Wedstrijdleider afd. 2:  Loek van den Hoogen
Telefoon:  06-14927675
E-mail:  loek.vanden.hoogen@gmail.com

Lid Harrie Rouschen
Telefoon: 06-30557750
E-mail: h.rouschen@ziggo.nl

 

Gewest Noord-Oost Nederland
Coördinator:  Wim Schmitz
Telefoon:  06-23900553
E-mail:  w.schmitz@knbbdoetinchem.nl

Secretaris / Dagcompetitie / PR en media: 
vacant

Persoonlijke Kampioenschappen afd. 1:  Lucas Krale
Telefoon:  06-45212567
E-mail: lkrale71@gmail.com

Persoonlijke Kampioenschappen afd. 2:  Anton Zwier
Telefoon:
E-mail:  a.zwier@knbb-gewestnon.nl

Teamcompetitie (Noord & Zuid): Harrie Ploeger
Telefoon: 06-45905805
E-mail: h.ploeger@knbb-gewestnon.nl

Jeugd & trainingen: vacant

Volg ons online