Gewesten

Gewest Midden Nederland
Voorzitter:  Karel Swarts
Telefoon: 06-22713350
E-mail: karelswarts@kpnmail.nl

Wedstrijdleider afd. 1: Bea Stitselaar-Kok
Telefoon: 06-24372920
E-mail: stitselaarkok@hotmail.com 

Wedstrijdleider afd. 2:  Hans van der Velden
Telefoon:  06-10169443
E-mail:  hnsvandervelden@gmail.com

Wedstrijdleider dagbiljarten:  Rein Smid
Telefoon:  06-46206247 / 0344-691836
E-mail: rein.ris@upcmail.nl

Jeugdconsul: Bea Stitselaar
Telefoon: 06-24372920
E-mail: stitselaarkok@hotmail.com

Gewest West Nederland
Coördinator/voorzitter:  Piet Verhaar
Telefoon:  06-23357419
E-mail:  pietvangerte@hotmail.com

Lid Commissie Breedtesport Carambole: Wim Roseboom
Telefoon:  0174-416804
E-mail:  wroseboo@kabelfoon.nl

Wedstrijdleider PK:  Freek Bot
Telefoon: 0226-754416

Wedstrijdleider competitie (voorlopig): Piet Verhaar 
Telefoon:  06-23357419
E-mail: pietvangerte@hotmail.com

Wedstrijdleider Recreanten: Arie Klomp 
Telefoon:  071-3312007
E-mail: mapklomp@ziggo.nl

Coördinator Arbiters:  Gerard de Graaf
Telefoon:  06-20223514
E-mail:  edison@kpnmail.nl

Jeugdconsul:  VACANT

 

Gewest Zuid Nederland
Coördinator: Ad Koolen
Telefoon: 06-11025872
E-mail: adkoolen44@gmail.com

Secretaris:  Henk Vos
Telefoon:  06-22552993
E-mail:  hcvos12@kpnmail.nl 

Wedstrijdleider afd. 1:  Bert van den Hooff
Telefoon: 013-4552860
Mobiel: 06-21108814
E-mail: tilburg49@ziggo.nl

Wedstrijdleider afd. 2:  vacant

Lid Harrie Rouschen
Telefoon: 06-30557750
E-mail: h.rouschen@ziggo.nl

 

Gewest Noord-Oost Nederland
Coördinator:  Wim Schmitz
Telefoon:  06-23900553
E-mail:  w.schmitz@knbbdoetinchem.nl

Secretaris / Dagcompetitie / PR en media:  Chris Jansen
Telefoon:  06-13670537
E-mail:  c.jansen@knbb-gewestnon.nl

Persoonlijke Kampioenschappen afd. 1:  Lucas Krale
Telefoon:  06-45212567
E-mail: lkrale71@gmail.com

Persoonlijke Kampioenschappen afd. 2:  Johan Jansink
Telefoon:  06-40263789
E-mail:  h.jansink@tele2.nl

Teamcompetitie (Noord & Zuid): Harrie Ploeger
Telefoon: 06-45905805
E-mail: h.ploeger@knbb-gewestnon.nl

Jeugd & trainingen:  Gerrit de Jong
Telefoon:  0534-610397
E-mail: mailto:g.dejong@knbb-gewestnon.nl

Volg ons online